Nehtová modeláž

Modeláž nehtů je v dnešní době pro mnoho žen již zcela běžná věc. Nejen, že zaručuje vždy upravené ruce, ale také výběr z velké škály barevných či třpytivých gelů, které si může klientka vybrat dle své fantazie. Doplnění gelových nehtů stačí jednou za 3-4 týdny.


Gelové nehty

Z vlastní zkušenosti doporučuji modeláž nehtů gelem. Gelové nehty vypadají přirozeně a výsledek této modeláže je efektivnější. Po úpravě gelových nehtů se vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se vaše osobnost. Váš osobní styl se promítá nejen do oblékání, líčení, ale i do úpravy nehtů.


Každá žena si může zvolit přesně takový styl, který jí vyhovuje a sedí (zvolit materiál a délku nehtů, tvar nehtu, styl úpravy a samozřejmě barvu finálního nalakování a doplnění ozdobami


Prodlužuji nehty několika způsoby:

  • Nehtové typy: Na lehce zdrsněný, upravený a odmaštěný nehet nalepím do poloviny lůžka nehtový typ. Opiluji přechod a nehet upravím do daného tvaru. Očistím a nanáším materiál.
  • Nehtové šablony: Na nehet nasadím šablonu, na kterou nanáším materiál. Nejdříve špičku nehtu (bílou, barevnou), pak dotvaruji a vymodeluji zbytek nehtu. Poté sundám šablony, nehet dotvaruji.
Nehty Nehty Nehty

Manikúra

Manikúra suchá

Odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, zatlačení, popřípadě odstranění nehtových valů (kůžiček). Možnost lakování. Osobně doporučuji P-shine jako součást manikúry. Na závěr ošetření výživným vitamínovým přípravkem.

Manikúra mokrá

Odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, ponoření nehtů do teplé lázně (nehty se více vyčistí a lépe se odstraňují nehtové valy), zatlačení, popřípadě odstranění nehtových valů. P-shine nebo lakování. Poté použití peelingu a po vstřebání aplikace masážního oleje následuje zhruba 3-minutová masáž rukou. Při manikúře je možnost poskytnutí parafínového zábalu.


P-Shine (Japonská manikúra)

Pro roztřepené, lámavé, špatně rostoucí a pro nehty bez lesku. Může se provést i po Přírodní manikúře, velice šetrná a účinná, poslední dobou velice oblíbená. Hodí se při odstranění umělých nehtů nebo jako součást manikúry. Nehty se vyleští, zahladí se nerovnosti nehtu a prokrví se nehtové lůžko. Jsou odolné vůči vodě, saponátům a jiným přípravkům. Obsahem je křemičitá hlinka, vitamíny a včelí vosk. Doporučuji po 2-3 týdnech pravidelně obnovovat.

Manikúra

Manikúra

Parafínová lázeň (teplý vosk)

Nejenom nehty, ale celé ruce by měly být krásné. Velmi účinná pro vysušenou, popraskanou kůži na rukou a zároveň výživná i pro nehty. Možnost provést po manikúře, po modeláži i samostatně.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Otevírací doba dle objednávek na tel.čísle: 776 822 627 – Václava Horová


© 2021 Salon VVV · Na Vápenicích 1, Plzeň - Černice